Kontakt

Sieć sklepów medycznych
       "Samo Zdrowie"


KWIDZYN

ul.Jana Brzechwy 2B
82-500 Kwidzyn

Tel. (55) 246-83-04
e-mail: kwidzyn@sklepmedycznysamozdrowie.pl


 

WAŁBRZYCH


al. Wyzwolenia 19
58-300 Wałbrzych
Tel. 604-164-658
e-mail: walbrzych@sklepmedycznysamozdrowie.pl


DĘBICA


ul. Piłsudskiego 16
39-200 Dębica
Tel. 664-412-691
e-mail: debica@sklepmedycznysamozdrowie.pl


DĄBROWA GÓRNICZA

ul. Jana III Sobieskiego 3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. 322-603-144
e-mail: dabrowa.gornicza@sklepmedycznysamozdrowie.pl


KONIN

Ul. Wiechowicza 4

62-510 Konin
Tel: 513-505-408
e-mail: konin@sklepmedycznysamozdrowie.pl

 

JAWOR

Ul. Jana Pawła II 1

59-400 Jawor
Tel: 667 831 120
e-mail: jawor@sklepmedycznysamozdrowie.pl

 

IŁAWA

Ul. Kopernika 6B

14-200 Iława
Tel:732 77 40 40  
e-mail: ilawa@sklepmedycznysamozdrowie.pl

TOMASZÓW LUBELSKI

Ul. Rynek 7

22-600 Tomaszów Lubelski
Tel: 665-817-377
e-mail: tomaszow.lubelski@sklepmedycznysamozdrowie.pl

BOLSZEWO

Ul. Zamostna 18

84-239 Bolszewo
Tel: 789-393-608
e-mail: bolszewo@sklepmedycznysamozdrowie.pl

 MŁAWA

Ul. Grzebskiego 12

06-500 Mława
Tel: 538-438-070
e-mail: mlawa@sklepmedycznysamozdrowie.pl

KOŁOBRZEG

Ul. Unii Lubelskiej
78-100 Kołobrzeg
Tel: 
570-981-600
e-mail: kolobrzeg@sklepmedycznysamozdrowie.pl


OTWOCK

ul.Poniatowskiego 10
05-400 Otwock
Tel: 604 366 178

e-mail: otwock@sklepmedycznysamozdrowie.pl



BYDGOSZCZ

ul. Nakielska 213
85-391 Bydgoszcz
Tel. 690 660 136
e-mail: bydgoszcz@sklepmedycznysamozdrowie.pl


WIELICZKA

ul. Tadeusza Kościuszki 15
32-020 Wieliczka

Tel. 503-624-282
e-mail: wieliczka@sklepmedycznysamozdrowie.pl

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.